Mūsu pakalpojumi

Ik mirklis jums apkārt būs īsts un skaists. Jūsu vienīgais uzdevums ir
baudīt šo dienu kopā ar sev tuviem cilvēkiem. Par pārējo mēs parūpēsimies.

Pilna servisa kāzas

Vispusīgs kāzu koncepts

Vispusīgs kāzu koncepts, kas ietver: iepazīšanās konsultāciju, kāzu budžeta plānošanu, radošā un tehniskā scenārija izstrādi, līgavas un līgavaiņa tēla izveidi, dizainu un kopējo noformējumu, papīrlietu dizainu – ielūgumi, galda kartes, viesu grāmatas, atribūtika, ceremonijas un svinību vietas atlase un rezervēšana, foto un video serviss, vakara vadītāju, mūzikālā noformējuma un citu mākslinieku piesaisti.

Daļēja servisa kāzas

Atsevišķi kāzu pakalpojumi

Piedāvājam atsevišķus kāzu pakalpojumus tostarp kāzu vizuālā koncepta izstrādi un dekorēšanu, laulību ceremonijas vietas izvēli un dekorēšanu, līgavas un līgavaiņa vizuālo tēlu (stila ekspertu, frizieru, vizāžista piesaiste), pasākuma norises koordinēšanu un vadīšanu pēc strukturēta plāna, kas piešķirs kāzām raitu ritējumu. Mēs pārzinām visus kāzu plānošanas etapus un to, kā katru no posmiem realizēt maksimāli efektīvi.

 

SOS! Pēdējā brīža kāzas

Glābšanas rinķis kāzām

Neilgi pirms kāzām esat sapratuši, ka vajadzīga palīdzība kāzu organizēšanā? Mums ir operatīvi“pēdējā brīža”kāzu plānošanas risinājumi, kas noderēs tiem, kas spontāni izvēlējušies apprecēties vai plānošanas procesā sapratuši, ka vajadzīga profesionāļu palīdzība. Mēs būsim kā glābšanas riņķis, kas jūsu kāzas nogādās uz skaistāko salu pasaulē. Mēs pārņemsim jūsu kāzu organizēšanas procesu jebkurā mirklī un aizvedīsim līdz izsapņotajam rezultātam.

Bildinājums

Saderināšanās pārsteigums

Bez izteikta jā! bildinājuma laikā nav iedomājams jā! altāra priekšā. Tāpēc mēs piedāvājam oriģinālas un īpašas bildinājuma idejas, kas iedvesmos kāzām. Palīdzēsim izvēlēties un noformēt bildinājuma vietu, parūpēsimies par muzikālo un gastronomisko noformējumu. Romantisko bildināšanas rituālu pārvērtīsim par īpašu, atmiņā paliekošu mirkli. Saglabājot pārsteiguma momentu līdz pēdējai sekundei.

Speciāli pasākumi

Īpaši svētki un svinības

Dzīves svinēšanai ir tik daudz variāciju – korporatīvie pasākumi, dzimšanas dienas, pārsteiguma ballītes, semināri un konferences. Tik daudz formāti, bet visus tos apvieno vēlme pēc kvalitiatīva satura. Mums ir radošas idejas un zināšanas, kā ikvienu no jūsu dzīves īpašajiem brīžiem pārvērst neaizmirstamā pieredzē. Nav nozīmes, vai tā ir kupla uzņēmuma jubileja vai sirsnīga dzimšanas dienas ballīte. Svētki ir jābauda!

Noma

Viss nepieciešamais kāzu noformējumam

Kvalitatīvs un oriģināls svētku inventārs vienuviet – mēbeles, tekstillietas, trauki un dizaina aksesuāri. Mūsu pūrā ir plašs un daudzveidīgs svētku inventārs, kas efektīvi noderēs dažāda izmēra un stila svētkiem. Inventārs ir rūpīgi uzturēts un pieejams vairākos eksemplāros. Inventāra klāsts tiek regulāri papildināts ar oriģināliem dizaina priekšmetiem. Piedāvājam arī inventāra piegādi uz/no pasākuma norises vietas.