Komanda, kas mīl to, ko dara

Līdzīgi kā jūs mīlat viens otru, mēs mīlam to, ko darām. Mēs esam pārliecināti, ka,
darot to, ko patiešām mīl, var sasniegt visizcilākos rezultātus.

Crystal Events komandu veido talantīgi un aizrautīgi cilvēki, kas tic, ka kāzas un svētki ir īpašs un nozīmīgs notikums. Ikviens no komandas mērķtiecīgi un ar atbildību virzās pretī rezultātam. Tāpēc katras kāzas ir īpašas un atšķirīgas. Tieši tikpat dažādas, cik dažādi ir mūsu pāri. Un tas motivē meklēt aizvien jaunus un nebijušus risinājums, kas katrām kāzām piešķir individuālu raksturu. Mēs tiecamies pārsteigt ne tikai pārus, bet arī paši sevi. Jo esam pārliecināti, ka tikai mērķtiecīga komanda var piedāvāt labākos un aktuālākos risinājumus.

Gatavi realizēt dažāda stila un apjoma kāzas. Ar vienlīdz lielu aizrautību un radošo sparu metamies iekšā grandioza apjoma kāzu projektos, kas ierauj kuplā viesu virpulī uz vairākām dienām. Tāpat no sirds izbaudām romantiskas kāzas meža viducī, kur laulība tiek noslēgta divvientulībā. Kāzu izmēram nav nozīmes, bet jūsu smaidam gan ir. Vislielākā nozīme. Tas ir labākais un patiesākais atalgojums par paveikto. Tas motivē augt un attīstīties.

Mūsu komandas kodolu veido pieredzējuši profesionāļi, kas mīl savu darbu un zina, kā sasniegt izcilus rezultātus. Mēs strādājam kā vienots un harmonisks mehānisms, kas dabiski jūt viens otru un skaidri izprot kāzu industrijas vērtības. Mēs piekrītam teicienam, ka “being in love never goes out of the style” (Grace Ormonde), jo ticam, ka cilvēku skaistākā rota ir iemīlēšanās. Bet tajā pašā laikā mēs sekojam līdzi kāzu tendencēm pasaulē, lai  pilnveidotu savas zināšanas un varētu piedāvāt aktuālākos un mūsdienīgākos kāzu un dizaina risinājumus.